Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 98

Muhari-Papp Sándor Balázs - Csókay András: Művészet és idegsebészet együtt a hitben. / Art and Neurosurgery United in Faith. Bp., 2015, Kairosz. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15380.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Betlehemi képeskönyv / Bethlehem Picture-Book / Krippenbilderbuch. Bp., 2002, A Magyar Kézművességért Alapítvány. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15381.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Aknay János. Szerk.: Novotny Tihamér. Szentendre, 2000, Vajda Lajos Stúdió Kulturális Egyesület. Papírkötésben, jó állapotban.
15382.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
2 db Corvina művészeti könyv: Katona Imre: Poharak, kupák, serlegek; Nagybákay Péter: Magyarországi céhbehívótáblák; példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
15383.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes művészeti könyv tétel: különféle érdekes kiállítási katalógusok, összesen 10 db
15384.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fenollosa, E.: Ursprung Und Entwicklung Der Chinesischen Und Japanischen Kunst, 2 Vols. (Epochs Of Chinese and Japanese Art). Leipzig, 1913. Karl Hiersemann.  191, részben egészoldalas illusztrációval. Kiadói félbőr kötésben, jó állapotban /  With 191 illustrations in 2 books. In half leather binding, in good condition,
15385.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Lyka Károly: Nemzeti romantika. Magyar művészet 1850-1867. Bp., 1942. Singer-Wolfner. 348 p. Aranyozott kiadói félvászonkötésben.
15386.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Pasteiner Gyula: A művészetek története. A legrégibb időktől napjainkig. 352 ábra a szövegben. Bp., 1885, Franklin-Társulat. Korabeli kopottas félvászonkötésben.
15387.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tömöry Tamás: Az én otthonom. Bp., 1968, Táncsics. Kiadói illusztrált félvászonkötés, számos fekete-fehér ábrával. Jó állapotban.
15388.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tavaszi Kiállítás, Orsz. Magyar Képzőművészeti Társulat, Bp., 1906. Singer és Wolfner. Sok fotóval illusztrált. Kiadói papírborítóban, kis hiánnyal
15389.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
A debreceni református főiskolai nagykönyvtár Kiállítási Katalógusa. Debrecen, 1935. 69p.
15390.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1904 Tavaszi Kiállítás. Budapest, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés. A címlapon kis hiányok
15391.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft