Muhari-Papp Sándor Balázs - Csókay András: Művészet és idegsebészet együtt a hitben. / Art and Neurosurgery United in Faith. Bp., 2015, Kairosz. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
2 db Corvina művészeti könyv: Katona Imre: Poharak, kupák, serlegek; Nagybákay Péter: Magyarországi céhbehívótáblák; példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
Fenollosa, E.: Ursprung Und Entwicklung Der Chinesischen Und Japanischen Kunst, 2 Vols. (Epochs Of Chinese and Japanese Art). Leipzig, 1913. Karl Hiersemann.
191, részben egészoldalas illusztrációval. Kiadói félbőr kötésben, jó állapotban /
With 191 illustrations in 2 books. In half leather binding, in good condition,
Pasteiner Gyula: A művészetek története. A legrégibb időktől napjainkig. 352 ábra a szövegben. Bp., 1885, Franklin-Társulat. Korabeli kopottas félvászonkötésben.