Briger, Lothar: Die Miniatur. Mit zwei mehrfarbigen und fünfzehn einfarnigen Tafeln. München, Holbein-Verlag. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban / full linen binding
Hoffmann Edit: Szinyei Merse Pál (1845-1920). Budapest, 1943, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Kiadói egészvászon kötés, foltos, fekete-fehér egészoldalas fotókkal illusztrálva, Ruttkay Gyula szegedi szobrász névbélyegzőjével.
Barbara Sternthal: Klimt Book. The birth of modernism. Bécs, 2012, Bohmann. Kiadói papírkötés, számos képpel illusztrálva, angol nyelven. /
Paperbinding, in english language.
Dalibor Kusák, Jiri Burian, Eva Krizanová, Ivan Muchka: Hrady zámky v. Ceskoslovensku. Prága, 1990, Panorama. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, cseh nyelven. /
Linen-binding, in paper cover, in Czech language.
Pataky-Brestyánszky, Ilona: Margit Kovács. Bp., 1976, Corvina - Képzőművészeti. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. /
Cloth binding with paper dust jacket, in good condition.
Mányokitól Aba Novákig. A magyar képzőművészet a Szovjetunió múzeumaiban. Szerk.: Osztrovszkij, Grigorij - Seleszt, Dmitrij. Bp., 1988, Képzőművészeti Kiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.