Rosenthal Golden Orient dísztál, matricás, jelzett, apró kopásnyomokka... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/287/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~100007/Rosenthal-Golden-Orient-disztal-matricas-jelzett-apro-kopasnyomokkal-diszdobozban-d-16-5~II1509374
1509374
11132
287
Leírás: Rosenthal Golden Orient dísztál, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, díszdobozban, d: 16,5 cm
: tánczos_gábor