Dekor Bavaria Feinsilber hiányos porcelán teáskészlet (6 csésze. 5 alj... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/287/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~100007/Dekor-Bavaria-Feinsilber-hianyos-porcelan-teaskeszlet-6-csesze-5-alj-1-kionto-jelzett-k~II1510121
1510121
11123
287
Leírás: Dekor Bavaria Feinsilber hiányos porcelán teáskészlet (6 csésze. 5 alj, 1 kiöntő), jelzett, kopás nyomokkal, csésze: 3.5x4 cm, alj: 10.5 cm, kiöntő: m: 8 cm.
: tánczos_gábor