1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
2 db figurális porcelán: Hollóházi liba, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 18 cm + Royal Dux búbos vöcsök, fehérmázas, jelzett, nagyon apró lepattanással, m: 22,5 cm