Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 19
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1509937
11024
287
Antique
Ezüst (Ag.) kis kés ( 2db) gyöngyház nyéllel, jelzett, h:9 cm ( 2×), bruttó:28 g (együtt) 1509928
11025
287
Antique
Ezüst (Ag.) kis villa gyönház nyéllel, jelzett, h:14 cm, bruttó:23 g 1509909
11026
287
Antique
Ezüst (Ag.) nyelű lapozó elefáncsont nyéllel, jelzett, szétesett, h:10 cm, bruttó:17 g 1509025
11027
287
Antique
Ezüsttel díszített art-deco papírvágó kés, h: 21 cm 1508979
11028
287
Antique
Ezüst(Ag) képkeret, jelzett, bársony hátlappal, kis horpadással, belső d: 8 cm, külső d: 11,5 cm 1509029
11029
287
Antique
Ezüst(Ag)nyelű cipőkanál, nyele jelzett, h: 24,5 cm 1509942
11030
287
Antique
W.H& S. ezüst (Ag.) nyelű kés ( 4db), jelzett, h:16 cm ( 4×), bruttó:94 g (együtt) 1435725
11031
287
Antique
Ezüst nyelű (Ag.) orosz evőeszközök, alpakka fejjel, jelzett h:116-19 cm, bruttó: 165 g 1465639
11032
287
Antique
Antik kínai mintás bronz doozka, némi patinával a tetején / Vintage Chinese bronze box 3x5x6 cm 1487766
11033
287
40000
Antique
Millefiori karkötő ezüst (Ag.) kapoccsal, egyik szemen apró csorbával, 11+2 db üvegszemmel, jelzett (925) h:23 cm 1195493
11034
287
Antique
Ezüstözött alpakka aufsatz, több rétegű ólomkristály tállal, apró csorba a tálon, kicsi horpadás a tartón, m:20 cm 1393571
11035
287
Antique
cca 1920 Földgömb, Magyar Földrajzi Intézet, mérték:1:70 millióhoz, a fa talapzat némileg sérült, a földgömb picit kopott, de alapvetően jó állapotban, m: 40 cm, d:cca 18 cm. / Antique globe. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft