cca 1595 Medvevadászat, rézmetszet, papír, Johannes Stradanus (Jan van der Straet/Giovanni Stradano, 1523-1605) után metszette Adriaen Collaert (1560 k. - 1618), a Venationes ferarum avium piscium (Antwerpen, Philips Galle) c. munkából (20. sz.), üvegezett fa keretben, 22,5×31 cm /
1595 Bear hunt, copper etching, on paper, engraved by Adriaen Collaert (1560 k. - 1618) after Johannes Stradanus (Jan van der Straet/Giovanni Stradano, 1523-1605), etching No. 20. from the work entitled "Venationes ferarum avium piscium" (Antwerp, Philips Galle), glassed, framed, 22,5×31 cm
cca 1800 Plaaten tot de Nederduitsche vertaaling van Klopstock's Messias door M. Johan Meerman, heer van dalem en vuren: Getekend door Fugger en Gegraveerd door John, 22 nagyméretű metszetet tartalmazó mappa a XIX. század elejéről. Hozzá ismertető füzet: Beschrijving der Plaaten tot de Nederduitsche vertaaling van Klopstock's Messias.12p. Jó állapotban, hiánytalanul. Félbőr kötésben. /
22 large engravings of Klopstock's Messias. engraved by John. Accompanied smaller booklet of text: Beschrijving der Plaaten van Klopstock's Messias. In half-leather case, in good condition.