Kerámiák Tételek száma: 31
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1484603
11056
287
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Fekete-sárga csíkos fali kaspó, festett, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, 10×13 cm 1504202
11057
287
Art-ceramics
Péter József (?-?): Cipész, terrakotta, jelzett, kis lepattanásokkal, m: 26,5 cm 1510151
11058
287
Art-ceramics
Goebel kislány pereccel, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm 1510138
11059
287
Art-ceramics
Goebel kisfiú ajándékkal, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm 1510129
11060
287
Art-ceramics
Goebel kisfiú bábfigurával, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm 1510125
11061
287
Art-ceramics
Goebel kislány virágcsokorral, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm 1510095
11062
287
Art-ceramics
Hummel locsoló kislány, kézzel festett kerámia, jelzett, néhol kopott festés, javított, m:10 cm 1510094
11063
287
Art-ceramics
Hummel kislány és kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett, néhol kopott festés, m:13 cm 1510119
11064
287
Art-ceramics
Goebel integető kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:10 cm 1130653
11065
287
Art-ceramics
Hummel szívecskés kupicás készlet, sérült (kupicák), jelzett, festett mázas kerámia, 24×18 cm(tál), m:15 cm 1375902
11066
287
Art-ceramics
Gergely István (1939-2008): Orbán Balázs. Festett gipsz falikép, jelzett, lepattanásokkal, 29×27 cm 1510069
11067
287
Art-ceramics
Irizáló nagyméretű patikai kerámia mozsár, jelzés nélkül, kopásokkal, d: 35,5 cm + törő, javított, h: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft