Konecsni György (1908-1970): Tehenek. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 c... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/287/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~100001/Konecsni-Gyorgy-1908-1970-Tehenek-Rezkarc-papir-jelzett-29C39739-cm~II1502868
1502868
10098
287
3800
Leírás: Konecsni György (1908-1970): Tehenek. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
: vörös_iván