Fehér Ilona (1913-1983): Tópart. Rézkarc, papír, jelzett, 24×33 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/287/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~100001/Feher-Ilona-1913-1983-Topart-Rezkarc-papir-jelzett-24C39733-cm~II1503491
1503491
10064
287
Leírás: Fehér Ilona (1913-1983): Tópart. Rézkarc, papír, jelzett, 24×33 cm
: vörös_iván