Fassel L'ousa Ferenc (1915-2009): Mediterrán város részlet. Olaj, faro... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/287/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~100001/Fassel-Lousa-Ferenc-1915-2009-Mediterran-varos-reszlet-Olaj-farost-jelzett-keretben-50C3977~II1505272
1505272
10062
287
160000
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
Leírás: Fassel L'ousa Ferenc (1915-2009): Mediterrán város részlet. Olaj, farost jelzett, keretben, 50×70 cm
: vörös_iván