Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 88
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1503348
10584
287
Ex libris - small-graphics
Ex libris tétel: Gise Hohenlohe (1856-1932) klisé ex libris, Toni Hofer (1903-1979) fametszet ex libris. Aláírt, Ottohans Beier (1892-1979) újévi rézmetszet, Aláírt. Ismeretlen szerzők kisgrafikái. Vegyes méretben 1503005
10585
287
Ex libris - small-graphics
6 db ex libris, klisé, papír, jelzés nélkül, 8,6x6,5 és 12x10 cm között 1380036
10586
287
Ex libris - small-graphics
5 db különböző szovjet ex libris. Fametszet, némelyik jelzett / Russia 5 bookplates wood-engraving. Some signed 10x16 cm 1380099
10587
287
Ex libris - small-graphics
1970 Nemzetközi Ex libris Kongresszus rézkarc / engraving 8x8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft