Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 88
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1453319
10512
287
Ex libris - small-graphics
Fábián Tivadar: Gyöngyös. Ex libris Antal Lajos. Linó, papír, jelzett, 11x15 cm 1502912
10513
287
Ex libris - small-graphics
Fery Antal (1908-1944) 4db ex libris. Fametszet, linó, klisé, papír. Jelzettek különböző méretben 1505270
10514
287
Ex libris - small-graphics
Fery Antal (1908-1944) 4db ex libris. Fametszet, linó, klisé, papír. Jelzettek különböző méretben 1396256
10515
287
Ex libris - small-graphics
Gebus-Baranecka, Sztefanyija Mefogyijivna (1905-1985): Ex libris B. Ja. Levih, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 8×10 cm 1502938
10516
287
Ex libris - small-graphics
Haranghy Jenő (1894-1951): Ex libris és Aranylakodalom grafika. Klisé, papír. Jelzettek különböző méretben 13x15, 6x13 cm 1502921
10517
287
Ex libris - small-graphics
Haranghy Jenő (1894-1951): Ex libris tétel 3 db ex libris. Fametszet, linó, klisé, papír. Jelzettek különböző méretben 1502919
10518
287
Ex libris - small-graphics
Haranghy Jenő (1894-1951): Ex libris tétel 3 db ex libris. Fametszet, linó, klisé, papír. Jelzettek különböző méretben 1419335
10519
287
Ex libris - small-graphics
Franz Illi (1932-): Ex Libris Doina Ionescu Braicu. Rézmetszet, papír, jelzett, 9×7 cm 1378265
10520
287
Ex libris - small-graphics
Dušan Janoušek (1928-1966): Ex libris Nielsen. Fametszet, papír, jelzett, 10×6 cm 1380049
10521
287
Ex libris - small-graphics
Klein Ervin: Ex libris. Svejk. Fametszet, Jelzett. / Svejk bookplate wood-engraving, Signed 9x14 cm 1378208
10522
287
Ex libris - small-graphics
Rudolf Koch (1876 -1934): Ex libris Otto Holl, Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 10×6,5 cm 1380041
10523
287
Ex libris - small-graphics
Konstantin S. Koslowski (?-?): Ex libris. Fametszet, Jelzett. / Russia bookplate wood-engraving, Signed 11x14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft