Adamovszky István: Magyar szükségpénz katalógus 1723-1959. Budapest, Adamo, 2008. A szerző köszönetnyilvánításával és aláírásával. Használt, de nagyon jó állapotban.
Bodrogi Péter, Molnár József, Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. A magyar állam rendjelei és kitüntetései a Szent György-rendtől a Nagy Imre-érdemrendig. Bp., 2005, Rubicon., használt, de jó állapotban
Bodrogi Péter, Molnár József, Zeidler Sándor: Nagy magyar kitüntetéskönyv. A magyar állam rendjelei és kitüntetései a Szent György-rendtől a Nagy Imre-érdemrendig. Bp., 2005, Rubicon. Bontatlan csomagolásban, kiadói kartonált kötés, új állapotban
Félegyházy Ágost, Lendvay Sándor: Tözsdei értékpapírok I. kötet. Bp., 1896, Szerzői kiadás (Pátria ny.). Kiadói egészvászon kötés, megviselt állapotban. A borítója kopott, foltos, a kötet elejéből hiányoznak oldalak (3-tól 14-ig oldalig), de a könyv többi része hiánytalan. Könyvészeti szempontból rendkívüli ritkaság.
Hermann Attila - Szanyi Miklós: "Csak előre, édes fiam..." A magyar Szent Korona országaiból sorozott hadosztályok, ezredek és zászlóaljak jelvényei a Nagy Háborúban. Méliusz Központ, 2012. Újszerű állapotban.
Dr. James Mackay: A legteljesebb képes enciklopédia - Érmék és éremgyűjtés. Kézikönyv a világ legismertebb érmeihez, és hasznos útmutató egy látványos éremgyűjtemény felépítéséhez, 3000 színes illusztrációval. Kossuth kiadó, Budapest, 2008. Újszerű állapotban.
Molnár Péter: A korona pénzrendszer bevezetése, megszilárdulása és bukása, különös tekintettel Magyarországra, 1892-1925. Budapest, Svájci Egyesület Kft., 2011. Használt jó állapotban lévő, dedikált példány!
Jörg Nimmergut: Deutschland-Katalog. Orden & Ehrenzeichen von 1800-1945. Német érmek és kitüntetések. München, 1993/94-es kiadás. Használt, jó állapotú példány.