Militária

Tételek száma: 20

1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal Br medal without ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF
30851.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal without ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem Hadifém kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal War metal decoration, without ribbon C:XF,VF NMK.: 137.
30852.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Hadifém kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" War metal decoration, without ribbon C:XF,VF NMK.: 137.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1917. Sebesültek Érme cink kitüntetés fül és mellszalag nélkül. SZIGN.: R. Placht + 1938. Felvidéki Emlékérem Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2-,3 durva ph., oxidáció Hungary 1917. Wound Medal zinc decoration without ear and ribbon. Sign.: R. Placht + 1938. Upper Hungary Medal Br decoration without ribbon C:XF,VF,F heavy edge error, oxidation NMK.: 328., 427.
30853.

1917. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés fül és mellszalag nélkül. SZIGN.: R. Placht + 1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2-,3 durva ph., oxidáció Hungary 1917. "Wound Medal" zinc decoration without ear and ribbon. Sign.: R. Placht + 1938. "Upper Hungary Medal" Br decoration without ribbon C:XF,VF,F heavy edge error, oxidation NMK.: 328., 427.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. In memoriam 1914-1917 fém katonai felvarró (64,5x37,5mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1917. In memoriam 1914-1917 metal military patch (64,5x37,5mm) C:XF
30854.

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "In memoriam 1914-1917" fém katonai felvarró (64,5x37,5mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1917. "In memoriam 1914-1917" metal military patch (64,5x37,5mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15
1940. Erdélyi Emlékérem cink kitüntetés, mellszalaggal. SZIGN.: BERÁN T:2  Hungary 1940. Transylvania Medal zinc decoration with ribbon. Sign.:BERÁN C:XF NMK.: 428.
30855.

1940. "Erdélyi Emlékérem" cink kitüntetés, mellszalaggal. SZIGN.: BERÁN T:2 Hungary 1940. "Transylvania Medal" zinc decoration with ribbon. Sign.:BERÁN C:XF NMK.: 428.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1951. Honvéd Sportversenyek fém plakett, hátlapján gravírozás Hadsereg Bajnokság 1951. Hadipuska XV.. Szign.:Jákfalvy (60,5x52mm) T:2
30856.

1951. "Honvéd Sportversenyek" fém plakett, hátlapján gravírozás "Hadsereg Bajnokság 1951. Hadipuska XV.". Szign.:Jákfalvy (60,5x52mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1965. Szolgálati Érdemérem 20 év után, zománcozott Br kitüntetés, mellszalaggal, szalagsávval, eredeti dísztokban, adományozói okirattal T:1 NMK.: 627.
30857.

1965. "Szolgálati Érdemérem" 20 év után, zománcozott Br kitüntetés, mellszalaggal, szalagsávval, eredeti dísztokban, adományozói okirattal T:1 NMK.: 627.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1965. BM. KARH. ORSZ. SPORTBAJNOKSÁGA (Belügyminisztériumi Karhatalom Országos Sportbajnoksága) fém díjérem eredeti tokba rögzítve (50x87,5mm) T:2
30858.

1965. "BM. KARH. ORSZ. SPORTBAJNOKSÁGA (Belügyminisztériumi Karhatalom Országos Sportbajnoksága)" fém díjérem eredeti tokba rögzítve (50x87,5mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1960-1970. Hadsereg Bajnok - Távolugrás I. aranyozott, zománcozott jelvény, fém keretben, dísztokban (105x90mm) T:2
30859.

~1960-1970. "Hadsereg Bajnok - Távolugrás I." aranyozott, zománcozott jelvény, fém keretben, dísztokban (105x90mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1970. Magasabb Egység Bajnokság fém érem (75mm) + 1978. A Magyar Néphadsereg a környezetvédelemért - I. Konferencia egyoldalas Br plakett (71,5x55,5mm) T:2,2- hátoldalon ragasztásnyom
30860.

~1970. "Magasabb Egység Bajnokság" fém érem (75mm) + 1978. "A Magyar Néphadsereg a környezetvédelemért - I. Konferencia" egyoldalas Br plakett (71,5x55,5mm) T:2,2- hátoldalon ragasztásnyom

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1992. Független Demokratikus Magyarországért emlékérem szalagsávon, miniatűrrel eredeti adományozói dísztokban, adományozói okirattal, rajta Für Lajos honvédelmi miniszter aláírása és pecsétje T:1-,2 NMK.: 781
30861.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
18db-os vegyes, militária tematikájú jelvény és kitűző tétel, közte ~1970-1980. Élenjáró Katona zománcozott fém miniatűr jelvény (13x21mm), 1983 Magyar Honvédelmi Szövetség 35 fém jelvény (24x13mm), DN Országos Hadtörténeti Múzeum Budapest fém kitűző (22x13mm) T:2
30862.

18db-os vegyes, militária tematikájú jelvény és kitűző tétel, közte ~1970-1980. "Élenjáró Katona" zománcozott fém miniatűr jelvény (13x21mm), 1983 "Magyar Honvédelmi Szövetség 35" fém jelvény (24x13mm), DN "Országos Hadtörténeti Múzeum Budapest" fém kitűző (22x13mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft