Szovjetunió 1970. "Műkorcsolya és Jégtánc Európa-bajnokság Szentpétervár 1970" Br plakett fa tokban (59mm) T:2 kis patina
Soviet Union 1970. "European Figure Skating Championship Saint Petersburg 1970" Br plaque in wooden case C:XF small patina
Vatikán 1925. "XI. Pius pápa / Róma jubileumi éve" fém emlékérem füllel (26,5mm). Szign.: CML(?) T:2
Vatican 1925. "Pope Pius XI / Jubilee of Rome" metal medallion with ear (26,5mm). Sign.: CML(?) C:XF
1925. "1925 augusztus 1." fém medál francia, német és olasz nyelvű felirattal, "HUGUENIN" gyártói jelzéssel (21x39,5mm) T:2
1925. "1. Aout - 1. August - 1. Agosto 1925" commemorative medallion with french, german and italian language inscription and 'HUGUENIN" makers mark (21x39,5mm) C:XF