Érmés és bankjegyes borítékok Tételek száma: 11
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1437500
30024
285
Envelopes with Coins and Banknotes
Numizmatika
1992. "Barcelona - Magyar csapat" emlékérem bélyeges borítékon, elsőnapi bélyegzéssel T:PP 1486803
30025
285
Numizmatika
2001. 200Ft "Petőfi Sándor: János vitéz" érmés levelezőlapon T:BU 1437706
30026
285
Numizmatika
2001. 200Ft "Fazekas Mihály: Lúdas Matyi" érmés levelezőlapon, bontatlan T:BU Adamo EM174 1437704
30027
285
Numizmatika
2001. 200Ft "Molnár Ferenc: A Pál utcai fiúk" érmés levelezőlapon, bontatlan T:BU Adamo EM175 1277377
30028
285
100
Numizmatika
Amerikai Egyesült Államok 1975. "Paul Revere" aranyozott emlékérem érmés bélyeges borítékon elsőnapi bélyegzővel (38mm) T:1
USA 1975. "Bicentennial - Paul Revere" gilt medallion on coin letter with stamps FDC cover (38mm) C:UNC 1437586
30030
285
Numizmatika
Man-sziget 1989. 1C Cu-Ni "II. Erzsébet." bélyeges borítékon T:BU
Isle of Man 1989. 1 Crown Cu-Ni "Elizabeth II" in stamped envelope C:BU 1494551
30031
285
Numizmatika
NSZK 1975G 5M Ag "Albert Schweitzer" lezárt, bélyeges, bélyegzős borítékban T:1- patina FRG 1975G 5 Mark Ag "Albert Schweitzer" coin is sealed envelope with stamps C:AU 1466334
30032
285
Numizmatika
NSZK 1975G 5M Ag "Albert Schweitzer" lezárt, bélyeges, bélyegzős borítékban T:1- patina
FRG 1975G 5 Mark Ag "Albert Schweitzer" coin is sealed envelope with stamps C:AU 1494542
30033
285
Numizmatika
Svájc 1969. "50 éves a svájci légiposta" Ag emlékérem bélyeges levelezőlapon (5g/0.900/45mm) T:1
Switzerland 1969. "50th Anniversary - Swiss Airmail" Ag commemorative medallion on postcard with stamps (5g/0.900/45mm) C:UNC 1494546
30034
285
Numizmatika
Svájc 1977. "Walter Mittelholzer" Ag emlékérem lezárt borítékban bélyegekkel és bélyegzésekkel (0.999/33mm) T:PP patina
Switzerland 1977. "Walter Mittelholzer" Ag commemorative medallion in sealed envelope with stamps (0.999/33mm) C:PP patina 1466356
30035
285
Numizmatika
Switzerland 1977. "Walter Mittelholzer" Ag commemorative medallion in sealed envelope with stamps (0.999/33mm) C:PP patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft