Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 121
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1468387
19013
285
Jewellery
Ezüst(Ag) pálmaágas gyűrű, jelzett, méret: 59, nettó: 1,7 g 1468396
19014
285
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott, áttört gyűrű, jelzett, méret: 52, 7,2 g 1463533
19015
285
Jewellery
Ezüst(Ag) virágmintás gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 2,4 g 1447862
19016
285
Jewellery
Ezüst(Ag) karlánc, jelzett, h: 22 cm, nettó: 21,3 g 1468419
19017
285
Jewellery
Ezüst(Ag) hód függő, jelzés nélkül, 2,5x1,3 cm, nettó: 0,8 g 1463778
19018
285
Jewellery
Ezüst(Ag) skorpió csillagjegyes függő, jelzett, 2,5x1,2 cm, bruttó: 1,8 g 1468319
19019
285
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott, csavart nyaklánc, jelzett, h: 49 cm, nettó: 8,7 g 1463468
19020
285
Jewellery
Ezüst(Ag) nyakkendőtű síelős motívummal díszítve, jelzett, h: 5,5 cm, nettó: 8 g 1468478
19021
285
Jewellery
Ezüst(Ag) gravírozható karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 12,4 g 1410589
19022
285
Jewellery
Ezüst(Ag) hajlított ívelt keresztes, állítható hosszúságú karlánc, jelzett, max: 20 cm, nettó: 13,3 g 1468308
19023
285
Jewellery
Masszív ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 44,5 cm, nettó: 19,2 g 1468648
19024
285
22000
Jewellery
Arany(Au) 14K korpuszos kereszt függő, jelzett, 3x1,8 cm, nettó: 2,4 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft