Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 121
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1489778
19037
285
Jewellery
Ezüst(Ag) filigrán szemes karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 5 g 1489748
19038
285
Jewellery
Ezüst(Ag) figaro bokalánc, jelzett, h: 22,5 cm, nettó: 4,6 g 1489740
19039
285
4400
Jewellery
Ezüst(Ag) lapos pancer nyaklánc, jelzett, h: 50 cm, nettó: 17,5 g 1489732
19040
285
Jewellery
Ezüst(Ag) bokalánc, apró golyókkal díszítve, jelzett, h: 25 cm, bruttó: 2,3 g 1488820
19041
285
13000
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) rózsás kávéskanál, 6 db, jelzett, h: 11,5 cm, nettó: 49 g 1488950
19042
285
Jewellery
Ezüst(Ag) sárkányos függő, jelzett, h: 3 cm, nettó: 1,8 g 1488939
19043
285
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 22,7 g 1488925
19044
285
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla szemes pancer karlánc, jelzett, h: 23 cm, nettó: 17,3 g 1488917
19045
285
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális szemű anker nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, nettó: 8,3 g 1488911
19046
285
Jewellery
Ezüst(Ag) figaro nyaklánc, jelzett, h: 57 cm, nettó: 15,3 g 1488809
19047
285
Jewellery
Ezüst(Ag) karikagyűrű, jelzett, méret: 49, nettó: 3,3 g 1488804
19048
285
Jewellery
Ezüst(Ag) cirill feliratos gyűrű, jelzett, méret: 52, nettó: 1,6 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft