2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
Magyar föld - magyar nép. A megnagyobbodott Magyarország községeinek adattára. Szerk.: Csuka Zoltán és Ölvendi János. Az előszót írta vitéz Bonczos Miklós. Bp., 1943, Magyar Írás Irodalmi és Könyvkiadóvállalat, 464+54+255-225(30) p.+XII t. Kiadói aranyozott félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, javított kötéssel, és gerinccel.