Hedin, Sven: Utazásai Perzsia sivatagjain keresztül. Bp., é. n., Magya... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/285/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-varosok~100028/Hedin-Sven-Utazasai-Perzsia-sivatagjain-keresztul-Bp-e-n-Magyar-Kozlony-Kicsit-kopott-~II1433850
1433850
13265
285
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: Hedin, Sven: Utazásai Perzsia sivatagjain keresztül. Bp., é. n., Magyar Közlöny. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
: moldován_péter