Hedin, Sven: A rejtelmes India felé. 1. köt. Bp., é. n., Magyar Keresk... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/285/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-varosok~100028/Hedin-Sven-A-rejtelmes-India-fele-1-kot-Bp-e-n-Magyar-Kereskedelmi-Kozlony-Kicsit-ko~II1433829
1433829
13254
285
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: Hedin, Sven: A rejtelmes India felé. 1. köt. Bp., é. n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
: moldován_péter