https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/285/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-varosok~100028/Borchardt-Ludwig--Ricke-Herbert-Agypten-Landschaft--Volksleben--Baukunst-Berlin--Wien--ZC3~II1484637
1484637
13169
285
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
LeÃrás:
Borchardt, Ludwig - Ricke, Herbert: Ägypten. Landschaft - Volksleben - Baukunst. Berlin - Wien - Zürich, 1929, Verlag Ernst Wasmuth A. G. Kicsit sérült gerincű vászonötésben, egyébként jó állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor
ÉlÅ‘ közvetÃtés