3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Baktay Ervin: India. India múltja és jelene, vallásai, népélete, városai, tájai és műalkotásai. Budapest, é.n. (1931), Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói kopottas egészvászon kötés, kissé laza fűzéssel.