Attilio Gatti: Musungu. Fordította Déry Tibor. A világjárás hősei. Budapest, É.N., Utazási könyvek kiadóhivatala. Egésvászon kiadói borítóban, 204 p.
A kiadói borítója kopott, foltos. A lapszélek foltosak. Az elülső és hátsó szennylapon beírás. A címlapon ajándékozási sorok.