Könyvek: Militária - katonaság

Tételek száma: 19

Harcászati szabályzat. I. rész Harcászati elvek. Bp., 1939, Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói, egészvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
13430.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Két könyv a 2. magyar hadseregről:  Nemeskürty István: Requiem egy hadseregért. Bp., 1972, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Első kiadás. A szerző dedikációjával Szigetváry Sándor ludovikás tisztnek.  A 2. magyar hadsereg megsemmisülése a Donnál. Összeállította és a bevezető tanulmányt írta Dr. Horváth Miklós. Előszót írta Munnich Ferenc. Bp., 1959, Zrinyi. Második, bővített kiadás. Kiadói félvászon kötésben.
13431.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
A magyar gyalogság. A magyar gyalogos katona története. Szerk.: Doromby József. Bp., [1941], Reé László. Kicsit kopott vászonkötésben, gerincénél szakadások.
13432.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Opitzky János: Mi a legsürgősebb teendőnk? Bp., 1884, Tettey Nándor és Társa. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13433.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Báró Wlassics Gyula: A semlegesség a világháborúban. Olcsó Könyvtár. Bp., 1917, Franklin. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13434.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Illésfalvi Péter, Szabó Péter, Számvéber Norbert: Erdély a hadak útján 1940-1944. (Nagykovácsi), (2005), Puedlo Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
13435.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Eszényi József: A Magyar Királyi Honvédség altiszti kara 1920-1944. Bp., 1994, Püski. Kiadói papírkötés.
13436.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
M. Mester Katalin: Kinyílik a rózsa, kihajt a levél. Dr. Világosi György ügyvéd életútja a Don-kanyar és 1956 tükrében. Devecser, 2003, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
13437.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13438.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
A Szovjet Hadsereg harcászatának fejlődése a nagy honvédő háború éveiben (1941-1945). Szerk.: K. Sz. Kolganov. Bp., 1959, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói félvászon kötés. Kiadói kopottas félvászon kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel.
13439.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13440.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
13441.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft