Gárdonyi Géza: Karácsonyi álom. Bp., 1902, Singer és Wolfner. Kiadói a... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/285/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~100042/Gardonyi-Geza-Karacsonyi-alom-Bp-1902-Singer-es-Wolfner-Kiadoi-aranyozott-egeszvaszon-~II1486158
1486158
13824
285
Leírás: Gárdonyi Géza: Karácsonyi álom. Bp., 1902, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Első kiadás.
: tánczos_gábor