Kassa, Kosice; Hadapród iskola, Divald Károly 804. sz. / military scho... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/285/kategoriak~Kepeslapok/Felvidek~200007/Kassa-Kosice-Hadaprod-iskola-Divald-Karoly-804-sz-military-school-kopott-sarkak-worn-cor~II1490784
1490784
21220
285
Slovakia
KĂŠpeslapok
Kikiáltási ár:
2 600 Ft 7,03 EUR , 7,65 USD
Leírás: Kassa, Kosice; Hadapród iskola, Divald Károly 804. sz. / military school (kopott sarkak / worn corners)
Anyagjel:
T3
: ra