Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 18
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1490927
11071
285
Sculptures, statuettes, plaques
Jelzés nélkül: Üldögélő figura. Faragott fa, repedésekkel m:36 cm 1486373
11072
285
Jelzés nélkül: Vándor muzsikus. Faragott fa, sérült, m:37 cm 1489033
11073
285
"Trónus", bronz szobor, jelzett, 17×14×~8 cm 1494370
11074
285
Teknősös totem, fafaragvány. / Turtle totem. Carved wood 36 cm 1452291
11075
285
Jelzés nélkül: Akt figura. Faragott fa, jó állapotban, m:24 cm 1494609
11076
285
Jelzés nélkül: Szocialista Újpestért. Bronz, fa talapzaton, m:10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft