Cserkész Tételek száma: 14
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1457140
12611
285
Scout
Több funkciós régi cserkészbicska, h:8 cm 1494429
12612
285
Scout
2 db cserkész sapkajelvény. 1494669
12613
285
Scout
Cserkész zsebkés. Kopott hiányos. 1484808
12614
285
3200
Scout
"Légy résen" feliratú,réz cserkész övcsat, 9×5 cm 1484814
12615
285
3200
Scout
2 db régi borotva, egyik jelzett ( Dovo Zunior), h:14-16 cm 1439679
12616
285
Scout
cca 1940 XVI. Assemblea Plenarea CCIF. Firenze feliratú, cserkész bőr meghívó és jegyzet tartó / Italian leather scout invitation card holder 17x13 cm 1491540
12617
285
Scout
1926 Újpesti Népsziget, A Nemzeti Cserkész Nagytábor programja, 16p 1485972
12618
285
Scout
1937 Cserkészvezető testvér! emléplap, Sík Sándor, Ravasz Árpád, Witz Béla, Papp Antal nyomtatott aláírásaival, jó állapotban. 1485829
12619
285
Scout
Cserkészpróbák könyve II. Szerk.: Deméndy (Kleineisel) Miklós. Bp., 1941, Magyar Cserkészszövetség. Átkötött kopottas félvászon kötés, tulajdonosi névbélyegzőkkel a címlapon, 1492310
12620
285
Scout
1933 Jamboree album, Budapest-Gödöllő 1933. Szerk.: Radványi Kálmán. Bp., 1933, IV. Világjamboree Táborparancsnokság. Kiadói kissé kopott egvászonkötésben, néhol foltos. With many interesting pictures, illustrations and writings. 1491564
12621
285
2200
Scout
1933 Gödöllő, Gödöllő és környéke katonai térképeinken, A térképolvasás tanítása a cserkészeknél, 16p 1494446
12622
285
Scout
Cserkész nyomtatványok, fotók tételben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft