Bolhapiac Tételek száma: 302
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1494616
11267
285
Flea Market
1494654
11268
285
Flea Market
1494662
11269
285
Flea Market
Hal formájú, sörnyitós nikkelezett dugóhúzó + egy fanyelű 1494661
11270
285
Flea Market
1494670
11271
285
Flea Market
Szeged, a napfény városa feliratú kopott ceruza 16 cm 1494657
11272
285
Flea Market
Solingen pengés, sörtés fanyelű dugóhúzó 1494653
11273
285
Flea Market
1937 Budapest-Ankara sport zászló. selyem / Budapest Ankara sport flag. Silk. 30x60 cm 1494658
11274
285
Flea Market
1494655
11275
285
Flea Market
1494430
11276
285
Flea Market
8 db használatlan, jelzett ceruza. 1490597
11277
285
Flea Market
1486306
11278
285
Flea Market
4 darabos szorítóelem, eredeti csomagolásában, jó állapotban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft