Bolhapiac Tételek száma: 302
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1470542
11368
285
Flea Market
Borostyán nyaklánc, h: 56 cm 1493631
11369
285
Flea Market
Borostyán köves díszes fém gyűrű, méret: 56 + borostyán köves fém karkötő, d: 7 cm 1493353
11370
285
Flea Market
Halmotívumos bicska, törött heggyel, h: 13,5 cm + "Budapesti emlék" feliratú miniatűr bicska, törött heggyel, h: 8 cm 1470551
11371
285
Flea Market
Mutatós borostyán nyaklánc, kapoccsal, h: 64 cm 1484835
11372
285
Flea Market
2 db koronás turulos jelvény, h:7 cm 1424161
11373
285
Flea Market
Úttörő, kerékpár embléma, (nyaktábla), fém, 6x5cm 1455601
11374
285
Flea Market
BRFK fém névjegykártyatartó, 10x6 cm 1459956
11375
285
Flea Market
Busch Multinett színházi látcső, működik, kopott, 8×5 cm 1484676
11376
285
Flea Market
Valódi Ship Szóda feliratú fém dobozka, 6,5×4 cm 1484724
11377
285
Flea Market
Mandzsettagomb, nyakkendőtű 1434112
11378
285
Flea Market
Gwenda aranyozott fém cigaretta tartó, jelzett, 10×7 cm 1485666
11379
285
Flea Market
Régi Produx mechanikus számológép, saját tokjában, jó állapotban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft