1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Xantus Zoltán (szerk.): A Ferencváros Története. Budapest, 1959, Magyar Szocialista Munkás Párt IX. Ker. Bizottsága - IX. Ker. Tanács Végrehajtó Bizottsága. Átkötött kiadói egészvászon, 195 p. A borítója kopott.