2 200 Ft
5,95 EUR, 6,47 USD
Fehértájy Tibor: A rejtelmes Anatóliában. Budapest, é.n., Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal, kissé kopottas borítóval.