Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 202

13390.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Rudolf Schwarz: Technisches Taschenlexikon. Wien, é.n., Szerzői kiadás. Átkötött egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, számos szövegközti képpel illusztrálva.
13391.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Liener György: Autótípusok. Budapest, 1971, Műszaki Könyvkiadó, 367 p. Kiadói kartonált papírkötés, picit sérült gerinccel, egészoldalas és szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal.
13392.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Tóth Árpád: Fodrászipari technológia. Ipari szakkönyvtár 20. Budapest, é.n., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége, 120+1+2p. Kiadói félvászon foltos, kopottas borítóval.
13393.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Weninger Antal: Az egészség testi és lelki forrásai. Második kiadás. Budapest, 1943 , Országos Közművelődési Szövetség. Kiadói papírborító, 176 p. A borítója foltos.
13394.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13395.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
13396.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13397.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dr. Rajka Ödön: A nemibetegségek. Megelőzés és gyógyítás. Magyar Egészségvédelmi Füzetek 2. Budapest, 1946, Szikra Kiadás. Kiadói papírkötés.
13398.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13399.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13400.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13401.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft