Mesék a Nagy Háborúrúl. Kovács György harctéri naplója. Szerk.: Babos Krisztina, Pintér Tamás. Nagy háború könyvek. Bp., 2016, Nagy Háború Kutatásáért Közhasznú Alapítvány. Jó állapotban.
Kaisertreu: Die principiellen Eigentschaften der automatischen Feuerwaffen. Bécs, 1902, Wilhelm Braumüller & Sohn. Mellékletekkel. Megviselt, javított félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Erdélyi mártírok és hősök aranykönyve. Kiad.: Szerkesztőbizottság. Pécs, 1941, Kultúra Könyvnyomdai Műintézet. Kicsit foltos, sérült gerincű vászonkötésben.
Bona Gábor: Tábornokok és törzstisztek a szabadságharcban 1848-49. Budapest, 1983, Zrínyi Katonai kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban.
Dr. Hacker Ervin: A világháború hatása a kriminalitásra. Miskolci ev.jogakadémia tudományos értekezéseinek tára 17. szám. Pécs, 1925, Dunántúl Könyvkiad és Nyomda Rt. Egyetemi Nyomdája, 28 p. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött hátsó borítóval, egyébként jó állapotban.