Könyvek: Militária - katonaság

Tételek száma: 37

Vitéz Járomy Árpád: Csatarepülők. Magyar repülők szovjet-harctéri élményei. Bp., (1943), Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói félvászon kötés. Szép állapotban.
13153.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Maderspach Viktor: A Románok nyomában. Bp., (1940), Stádium Sajtóvállalat Rt., 270 p.+1 t. Kiadói egészvászon kötés. Kiváló állapotban.
13154.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
21
Mesék a Nagy Háborúrúl. Kovács György harctéri naplója. Szerk.: Babos Krisztina, Pintér Tamás. Nagy háború könyvek. Bp., 2016, Nagy Háború Kutatásáért Közhasznú Alapítvány. Jó állapotban.
13155.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Tolnai A világháború naptára az 1916-os évre. Illusztrált papírkötésben, megviselt állapotban, hiányos, sérült borítóval, sérült lapokkal, sérült kötéssel, rengeteg képpel, 64p.
13156.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Magyarország a világháborúban. 1914-1918. Szerk.: Kállay István. Bp., 1927, Magarország a világháborúban, Hungaria Hirlapnyomda Rt. Kiadói kopottas félvászon kötés, fekete-fehér fotókkal.
13157.

Magyarország a világháborúban. 1914-1918. Szerk.: Kállay István. Bp., 1927, "Magarország a világháborúban", Hungaria Hirlapnyomda Rt. Kiadói kopottas félvászon kötés, fekete-fehér fotókkal.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kaisertreu: Die principiellen Eigentschaften der automatischen Feuerwaffen. Bécs, 1902, Wilhelm Braumüller & Sohn. Mellékletekkel. Megviselt, javított félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13158.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Erdélyi mártírok és hősök aranykönyve. Kiad.: Szerkesztőbizottság. Pécs, 1941, Kultúra Könyvnyomdai Műintézet. Kicsit foltos, sérült gerincű vászonkötésben.
13159.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Karsay Endre: Motorosrepülés. Bp., é. n., Magyar Önkéntes Honvédelmi Szövetség.Félvászon kötésben, jó állapotban.
13160.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Ludovikás levente, 10. évf., 1931 június, érdekes írásokkal, papírkötésben, jó állapotban.
13161.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Gosztonyi Péter: Magyarország a második világháborúban. 1-3. köt. München, 1984, HERP. Papírkötésben, jó állapotban.
13162.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
13163.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Hacker Ervin: A világháború hatása a kriminalitásra. Miskolci ev.jogakadémia tudományos értekezéseinek tára 17. szám. Pécs, 1925, Dunántúl Könyvkiad és Nyomda Rt. Egyetemi Nyomdája, 28 p. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött hátsó borítóval, egyébként jó állapotban.
13164.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft