Jajczay János: Karácsony a művészetben. Bp., 1978, Corvina. Kiadói egé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/284/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~33/Jajczay-Janos-Karacsony-a-muveszetben-Bp-1978-Corvina-Kiadoi-egeszvaszon-kotesben-a-~II1251123
1251123
13225
284
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: Jajczay János: Karácsony a művészetben. Bp., 1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, a borítón kisebb sérülés.
: tánczos_gábor