1915 Vöröskereszt bronz díszérmét adományozó oklevél, Ferenc Salvator... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/284/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Okmanyok~16/1915-Voroskereszt-bronz-diszermet-adomanyozo-oklevel-Ferenc-Salvator-1866-1939-foherceg-~II1481366
1481366
11651
284
Documents
Kikiáltási ár:
16 000 Ft 43,24 EUR , 47,06 USD
Leírás: 1915 Vöröskereszt bronz díszérmét adományozó oklevél, Ferenc Salvator (1866-1939) főherceg aláírásával, sérülésekkel, üvegezett fa keretben.
: vörös_iván