Péter József(?-?): Önarckép mint munkásőr. Olaj, farost, jelzett,üvege... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/284/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/Peter-Jozsef-Onarckep-mint-munkasor-Olaj-farost-jelzett-uvegezett-fa-keretben-37x26~II1451498
1451498
10094
284
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Péter József(?-?): Önarckép mint munkásőr. Olaj, farost, jelzett,üvegezett fa keretben, 37x26 cm
: vörös_iván