Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 37
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1419178
10524
284
Ex libris - small-graphics
Torró Vilmos (1935-2001): Vas Lehel könyve. Színes rézkarc, papír, jelzett, 8x5 cm 1419234
10525
284
Ex libris - small-graphics
Väino Tönisson(?-?): Ex libris Aadu Ritso Pere. Fametszet, papír, jelzett, 9x7 cm 1480197
10526
284
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Ex libirisek, alkalmi grafikák, linó és fametszet, jelzett a metszeten, különböző méretben, összesen: 5db 1419217
10527
284
Ex libris - small-graphics
Silvi Väljal(1928-2014): Ex libris Jan Gastmans. Linó, papír, jelzett, 12x7 cm 1478878
10528
284
Ex libris - small-graphics
Vertel József (1922-1993): Budapesti látképek, 3 db kisgrafika, rézkarc, papír, hátoldalukon feliratozva, 9×14 cm 1478879
10529
284
Ex libris - small-graphics
Vertel József (1922-1993), Gerstenbrein Ferenc, Füle Mihály (1914-2005): Budapesti látképek. 3 db kisgrafika, rézkarc, papír, hátoldalon feliratozva, 14x9 cm és 10x15 cmx2. 1427085
10530
284
Ex libris - small-graphics
Karel Votlucka (1896-?):2 db ex libris Anna Votlucka, L Hrdina. Rézkarc, papír, jelzett, 9×7 cm, (2×) 1479386
10531
284
Ex libris - small-graphics
4 db ex libris, kettő jelzett ( Halász, Zöldi), rézkarc, fametszet, 9×5-10×6 cm 1479406
10532
284
Ex libris - small-graphics
8 db erotikus ex libris, (Menyhárt, Lembit Lepp, Várkonyi, Larc C. Stolt stb), fametszet, 9×5-10×6 cm 1414552
10533
284
Ex libris - small-graphics
3 kisgrafika: Linómetszetek. Két Bordás Ferenc újévi, egy Balogh jelzéssel ~9x12 cm 1478767
10534
284
Ex libris - small-graphics
6 db ex libris, 4 db fametszet, 2 db klisé, 1 db Fery Antal, 2 jelzett, három jeztlen, 12x9 cm és 8x6 cm közötti méretben. 1419203
10535
284
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: Galambos Ferenc ex libris. Rézkarc, papír, jelzett, 12,5x5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft