Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 37
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1419235
10512
284
Ex libris - small-graphics
Kozma Lajos (1884-1948): Ex libris Stephan Lustig. Klisé, papír, jelzés nélkül, 5,5×4 cm 1419209
10513
284
Ex libris - small-graphics
Inga Kyrkander Johansson(?-?): Ex libris Inga Kyrkander-Johansson. Klisé, papír, jelzett a klisén, 7,5x5 cm 1419150
10514
284
Ex libris - small-graphics
Meskó Anna (1943-2010)- Póka György (1944-): Ex libris Kovács Margit. Linó, papír, jelzett, 13x10 cm 1480202
10515
284
Ex libris - small-graphics
Nagy Árpád (1894-1959) és Gábrojáni Szabó Kálmán (1897-1955): Ex libris ( 3 db). Rézkarc és fametszet, papír, egyik aláírt másik jelzett a karcon, 9×5-11×9 cm (2×) 1478955
10516
284
Ex libris - small-graphics
Nagy Árpád Dániel (1922-1985): Új címen, fametszet, papír, 14x10 cm. 1419019
10517
284
Ex libris - small-graphics
Herbert Ott(1915-?): 2 db ex libris (Irma Zeitner, Lenze). Fametszet, papír, jelzett, 5×5-10×7 cm 1460396
10518
284
Ex libris - small-graphics
Puskás jelzéssel: Ex libris Soó Rezső. Linó, papír, 11×7 cm 1479414
10519
284
3400
Ex libris - small-graphics
Réthy István (1909-1988): 13 db ex libris, fametszet, papír, több jelzett, 10×7-13×8 cm 1419262
10520
284
Ex libris - small-graphics
Schorr Tibor (?-?): Lustig István erotikus ex libris. Klisé, papír, jelzett a klisén, 12x10 cm 1419261
10521
284
Ex libris - small-graphics
Schorr Tibor (?-?): Lustig István erotikus ex libris. Klisé, papír, jelzett a klisén, 12x10 cm 1481040
10522
284
Ex libris - small-graphics
Sterbenz Károly (1909-1993): Bibliotheca Szechenyiana Civitatis Fidelissimae. Rézkarc, papír, jelzett, 6.5x5.5 cm. 1418868
10523
284
Ex libris - small-graphics
Takács Dezső (1933-): Iskolai ex librisek (3db). Linó, papír, jelzett a linón, 9×8-11×9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft