Bolhapiac Tételek száma: 261
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1479979
11358
284
Flea Market
Fa sétabot, öntött réz lófej marokolattal, m:106 cm 1478179
11359
284
Flea Market
Retró jelzett ventilátor, jó állapotban, működik, m:26 cm 1478676
11360
284
Flea Market
Balatonnal kapcsolatos retró tárgyak, könyvek, összesen: 6 db 1478528
11361
284
Flea Market
Réz mozsár törővel, m:11 és 21 cm 1479578
11362
284
Flea Market
Gégecső tusolóval, vízköves, h: 110 cm 1478415
11363
284
Flea Market
Retro kupica tartó poharakkal, hibátlan, h:24 cm, m:4,5 cm ( 6×) 1480022
11364
284
Flea Market
3 db szaru kürt fém veretekkel, h:22-29 cm 1480064
11365
284
Flea Market
Fém ágyú modell, fa kerekes ágyútartón, h:25 cm, m:12 cm 1480993
11367
284
Flea Market
Híres festmények nyomatai fa táblán, 4×3-14×10 cm, összesen:10 db 1449368
11368
284
Flea Market
Régi vas spirituszfőző, d: 18 cm, m: 6 cm 1459386
11369
284
Flea Market
Régi metszet kézzel készült másolata, fa keretben, 10x11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: