Bolhapiac Tételek száma: 261
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1474715
11333
284
Flea Market
Retro tésztadaráló, fém, h:22 cm 1474588
11334
284
Flea Market
Bőr tükör és újságtartó, d:26 cm, 27×17 cm 1349276
11335
284
Flea Market
Szarvasi réz csillár, hibátlan üvegburákkal, jelzett, m:63 cm, d:45 cm 1478535
11336
284
Flea Market
Vegyes csipke és horgolás tétel, kézi és gépi egyaránt, kb. 20 db, változó méretben és minőségben. 1478529
11337
284
Flea Market
Női dekoratív divattáska, 29x21 cm. 1475111
11338
284
Flea Market
Réz falikar burával, 27×27 cm 1474894
11339
284
Flea Market
Régi bútor díszek és lakatok, összesen:30 db 1480258
11340
284
Flea Market
Köröm lakk (besűrűsödve) tétel fém dobozban, összesen 19 db 1480225
11341
284
Flea Market
Kulcsos fa doboz, 19×29 cm 1480220
11342
284
Flea Market
Fa doboz régi fa játék figurákkal, viasz gombákkal, stb, összesen:11 db 1480243
11343
284
Flea Market
11 db különféle fa, karton és fém doboz, modern és régi, egy sérült, különböző méretben, 7×4-18×25 cm 1480867
11344
284
Flea Market
3 db réz csengő figura, kettőnek hiányzik a nyelve, m:10 cm (3×) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft