Militária

Tételek száma: 30

1873. Hadiérem Br katonai érdemérem mellszalag nélkül + 1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2-3 ph. Hungary 1873. Military medal Br medal without ribbon + Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration without ribbon C:XF-F edge error NMK.: 231., 249.
31087.

1873. "Hadiérem" Br katonai érdemérem mellszalag nélkül + 1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2-3 ph. Hungary 1873. "Military medal" Br medal without ribbon + Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration without ribbon C:XF-F edge error NMK.: 231., 249.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára Br kitüntetés mellszalaggal T:1-  Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces Br decoration with ribbon C:AU NMK 249.
31088.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára" Br kitüntetés mellszalaggal T:1- Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration with ribbon C:AU NMK 249.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
13
1906. Károly-csapatkereszt cink kitüntetés nem saját mellszalagon, szalagsávval T:2 Hungary 1906. Charles Troop Cross Zn decoration with not its own ribbon and thin ribbon C:XF NMK 295
31089.

1906. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés nem saját mellszalagon, szalagsávval T:2 Hungary 1906. "Charles Troop Cross" Zn decoration with not its own ribbon and thin ribbon C:XF NMK 295

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1914. II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremen jelzett Ag kitüntetés, mellszalagon. Szign.: TAUTENHAYN + 1914-1916. Katonai Érdemkereszt III. osztálya karikán jelzett Ag, zománcozott kitüntetés, mellszalagon + 1916. Vas Érdemkereszt Fe kitüntetés, nem eredeti mellszalagon + 1917. Károly Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés sérült mellszalagon. Szign.: KAUTSCH + 1923. I. osztályú Legénységi Szolgálati Jel aranyozott Br kitüntetés, mellszalagon + 1923. II. osztályú Legénységi Szolgálati Jel aranyozott Br kitüntetés, mellszalagon + 1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal peremen jelzett ezüstözött Br kitüntetés, mellszalagon T:2,2- zománchiba Hungary 1914. Silver Gallantry Medal 2nd Class Ag decoration, hallmark on the edge, on ribbon. Sign.: TAUTENHAYN + 1914-1916. Military Merit Cross 3rd Class Ag decoration, hallmark on the ear, enamelled, on ribbon + 1916. Iron Merit Cross Fe decoration, on not original ribbon + 1917. Charles Bronze Gallantry Medal Br decoration on damaged ribbon. Sign.: KAUTSCH + 1923. Distinction for Long Service for the Soldiers 1st Class gold plated Br decoration on ribbon + 1923. Distinction for Long Service for the Soldiers 2nd Class gold plated Br decoration on ribbon + 1929. Hungarian Commemorative War Medal with Swords and Helmet silver plated Br decoration, hallmarok on edge, with ribbon C:XF,VF enamel error  NMK. 133., 174., 228., 310., 355., 356., 418.
31090.

1914. "II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremen jelzett Ag kitüntetés, mellszalagon. Szign.: TAUTENHAYN + 1914-1916. "Katonai Érdemkereszt III. osztálya" karikán jelzett Ag, zománcozott kitüntetés, mellszalagon + 1916. "Vas Érdemkereszt" Fe kitüntetés, nem eredeti mellszalagon + 1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés sérült mellszalagon. Szign.: KAUTSCH + 1923. "I. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" aranyozott Br kitüntetés, mellszalagon + 1923. "II. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" aranyozott Br kitüntetés, mellszalagon + 1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" peremen jelzett ezüstözött Br kitüntetés, mellszalagon T:2,2- zománchiba Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal 2nd Class" Ag decoration, hallmark on the edge, on ribbon. Sign.: TAUTENHAYN + 1914-1916. "Military Merit Cross 3rd Class" Ag decoration, hallmark on the ear, enamelled, on ribbon + 1916. "Iron Merit Cross" Fe decoration, on not original ribbon + 1917. "Charles Bronze Gallantry Medal" Br decoration on damaged ribbon. Sign.: KAUTSCH + 1923. "Distinction for Long Service for the Soldiers 1st Class" gold plated Br decoration on ribbon + 1923. "Distinction for Long Service for the Soldiers 2nd Class" gold plated Br decoration on ribbon + 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with Swords and Helmet" silver plated Br decoration, hallmarok on edge, with ribbon C:XF,VF enamel error NMK. 133., 174., 228., 310., 355., 356., 418.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
20
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem Hadifém kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal War metal decoration, without ribbon C:XF,VF NMK.: 137.
31091.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Hadifém kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" War metal decoration, without ribbon C:XF,VF NMK.: 137.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal Br medal without ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF
31092.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal without ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 patina,ph. Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, IInd Class Ag decoration without hallmark, without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF patina,edge error
31093.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 patina,ph. Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark, without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF patina,edge error

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1916. Károly-csapatkereszt cink kitüntetés mellszalaggal, Br miniatűrrel és szalagsávval T:2 Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration with ribbon with Br miniature and thin ribbon C:XF NMK 295.
31094.

1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalaggal, Br miniatűrrel és szalagsávval T:2 Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with ribbon with Br miniature and thin ribbon C:XF NMK 295.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17
1916. Koronás Vas Érdemkereszt vas kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- rozsda Hungary 1916. Iron Cross of Merit with Crown iron decoration without ribbon C:XF,VF rust  NMK 227.
31095.

1916. "Koronás Vas Érdemkereszt" vas kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- rozsda Hungary 1916. "Iron Cross of Merit with Crown" iron decoration without ribbon C:XF,VF rust NMK 227.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1917. Tiszti Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya jelzett Ag kitüntetés, mellszalaggal Szign.: Kautsch T:2 patina Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 1st Class Ag decoration with hallmark, with ribbon. Sign.: Kautsch C:XF patina NMK: 302.
31096.

1917. "Tiszti Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya " jelzett Ag kitüntetés, mellszalaggal Szign.: Kautsch T:2 patina Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration with hallmark, with ribbon. Sign.: Kautsch C:XF patina NMK: 302.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15
1917. Sebesültek Érme cink kitüntetés fül és mellszalag nélkül. SZIGN.: R. Placht + 1938. Felvidéki Emlékérem Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2-,3 durva ph., oxidáció Hungary 1917. Wound Medal zinc decoration without ear and ribbon. Sign.: R. Placht + 1938. Upper Hungary Medal Br decoration without ribbon C:XF,VF,F heavy edge error, oxidation NMK.: 328., 427.
31097.

1917. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés fül és mellszalag nélkül. SZIGN.: R. Placht + 1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2-,3 durva ph., oxidáció Hungary 1917. "Wound Medal" zinc decoration without ear and ribbon. Sign.: R. Placht + 1938. "Upper Hungary Medal" Br decoration without ribbon C:XF,VF,F heavy edge error, oxidation NMK.: 328., 427.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, BRONZ fémjel a koszorú alatt, miniatűrrel T:1-,2 Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration with ribbon, hallmark below wreath, with miniature C:AU,XF NMK 418
31098.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, "BRONZ" fémjel a koszorú alatt, miniatűrrel T:1-,2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with ribbon, hallmark below wreath, with miniature C:AU,XF NMK 418

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
10

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft