19208.
283. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
34 000 Ft
91,89 EUR, 100,00 USD
WMF aranyozott ezüst egy személyes evőeszköz készlet (evőkanál kés, villa, kiskanál), Ag., bruttó:193gr., jelzett / WMF Gold plated silver cutlery set (tablespoons knife, fork, spoon), Ag, gross. 193gr, marked