Tétel

Kikiáltási ár:

12 000 Ft
32,43 EUR, 35,29 USD

Leírás:

Hermann Busembaum (vagy Busenbaum 1600-1668): Compendium theologiae moralis sancti Alphonsi Mariae de Ligorno sive Medulla Theologiae Moralis I-II. Iriae, 1840, Caesaris Giani, XXXII+514+228 p. + Jeremia A. Patavio: Probabilismus methodo mathematica demonstratus auctore Patre Pithanophilo. Iriae, 1840, Caesaris Giani, 216 p. +Johann Baptist Faure (Giambattista Faure (1702-1779): Dubitationes theologicae de iudicio practico. Lucani, 1840, Francisci Veladini, 78 p. Korabeli bőrkötés, festett lapélekkel, megviselt állapotban, a borítója kopott, az I. kötet gerince sérült, a II. kötet gerince hiányzik, de a könyvtest egyben van, latin nyelven. Három teológiai munkát tartalmaz a kötet, két jezsuita és egy ferences szerzetesét. / Contemporary leather-binding, the book damaged, the cover is worn, the spine of the first book damaged, the spine of the second book lost, but the book block in one piece, in Latina language. The book includes three theological works from two Jesuit, and one Fransican friar.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor