3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Taylor, Merlin Moore: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Bp., [1926], Lampel. 67 képmelléklettel és térképpel. Kiadói aranyozott egészvászon kötés,apró kopásnyomokkal a fedőlapon egyébként szép állapotban.