Illyés Gyula-Reismann János: Balaton. Bp., Corvina Kiadó. Kiadói egész... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/283/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-varosok~30/Illyes-Gyula-Reismann-Janos-Balaton-Bp-Corvina-Kiado-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-serult~II1466156
1466156
13832
283
Books: Travelling, cities
Leírás: Illyés Gyula-Reismann János: Balaton. Bp., Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, sérült műanyag védőborítóval, egyébként jó állapotban.
: vörös_iván