1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Dr. Remete László: A Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár története. Bp, 1966, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói kissé kopottas egészvászon kötés, a kötéstáblák belseje és az védőlapok foltosak, volt könyvtári példány, fekete-fehér fotókkal.